ניקיון דירה חדשה - א.ל. ליאור חברת ניקיון
 
 
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניקיון דירה חדשה

 
ניקיון דירה חדשה מתבצע על ידי חברות מקצועיות בלבד וזאת במטרה להשיג תוצאות משביעות רצון. את הניקיון יכולים להזמין בעלי הדירה בעצמם, או הקבלן האחראי על הפרויקט. השאיפה היא לסיים את הניקיון מוקדם ככל האפשר וכך להבטיח אכלוס מהיר. הניקיון הוא חלק בלתי נפרד מהכנת הדירה לקראת האכלוס ויש לו גם משמעות בטווח הארוך. באמצעות הניקיון ניתן למנוע נזקים ולטפל בכל הלכלוך המצטבר במהלך הבנייה.
 

מעבר לכל האמור לעיל, יש מספר הבדלים משמעותיים בין ניקיון רגיל של נכסים, עסקים ובתים לבין ניקיון דירה חדשה:

 
 
א. פסולת בניין – רק במהלך ניקיון דירה חדשה נדרשת החברה לבצע פינוי של פסולת בניין. על פי החוק יש לפנות את הפסולת רק לאתרי הטמנה מורשים.

ב. ניקוי כל סוגי הרצפות – דירות חדשות נבנות כיום על בסיס סוגים שונים של רצפות. תפקידה של חברת הניקיון הוא בין היתר לשמור על אחידות התוצאות ברצפות גרניט, פורצלן, קרמיקה, שיש, פרקטים ועוד.

ג. הסרת אבק – בעת ניקיון דירה חדשה ישנה התמקדות מיוחדת בהסרת אבק מהקירות, התקרות, הפנלים ופתחי האוורור. הסרת אבק כזו אינה מתבקשת בדרך כלל בדירות מאוכלסות וגם לא במשרדים, אולמות תצוגה או אפילו מחסנים.
 
 
 
ניקיון דירה חדשה
 
 
 
חייגו עכשיו 9340681 - 03 ונשמח מאוד לעמוד לשירותכם
 

בחירת חברת ניקיון יעילה

 
את כל היתרונות של ניקיון דירה חדשה ניתן להשיג רק במידה ומשקיעים בבחירת חברה יעילה ומנוסה. חברת א.ל. ליאור מציעה שירותי ניקיון אחרי שיפוץ ומתאימה גם לעבודות מיוחדות בדירה חדשה.
 
כל אחד מהנציגים שלנו יכול לספר לכם על שירותי ניקיון מתקדמים ואיכותיים. נשמח לעמוד לרשותכם ולנקות את הדירה גם מבפנים וגם מבחוץ, תוך הקפדה על לוח הזמנים ומחירים אטרקטיביים ללא תחרות.
 
השאירו פרטים באתר או צרו קשר עם נציגי החברה בהקדם.
 
לקבלת הצעת מחיר ולהזמנות חייגו 9340681 - 03
 
חברת ניקיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
פינסקר 21, פתח תקווה • טל': 9340681 - 03 • נייד ליאור: 6421491 - 050 • נייד ריקי: 4394393 - 050 • פקס: 9390694 - 03 • דוא"ל: rikigar@walla.com