טיפול בהצפות- ליאור ניקוי מספר 1 בניקיון ובטיפול בהצפות
 
 
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טיפול בהצפות

 
הצינור בבניין התפוצץ? הגשם חדר דרך הגג? חדר המדרגות מוצף? אתם זקוקים לטיפול ייעודי להצפות בדחיפות!
 
חברת א.ל. שרותי ניקיון ואחזקה בע"מ מתמחה במתן פתרונות מגוונים בתחום הניקיון ואחזקת המבנים, ביניהם טיפול מקצועי בהצפות בבניינים משותפים, מפעלים ובנייני משרדים.
 

למומחים של חברת א.ל. שרותי ניקיון ואחזקה בע"מ יש הרבה מה להציע לכם:

 
 
  • ניסיון רב שנים בהתמודדות עם טיפול הצפות

  • פתרונות מתקדמים לטיפול בהצפה במבנים גדולים

  • מכשור מתקדם לנטרול שורשים בביוב

  • ציוד בטכנולוגיה מתקדמת הייעודית להצפה
 
הבניין הוצף? אל תחכו! התקשרו עכשיו להזמין שירותי טיפול בהצפות מהמומחים ביותר! 
 
 
 
טיפול בהצפות
 
 
 
צלצלו עכשיו - 072-3227209
 

טיפול בהצפות- סיבות להצפות

 
הצפה יכולה להיגרם מסיבות מגוונות, ביניהן: שורשים בביוב שגורמים לפיצוץ, מי גשמים עזים שפגעו בתשתיות לקויות, וגג בניין שלא נאטם כראוי ומביא לידיהצפת בית פרטי או דירות של תושבי הקומות העליונות של הבניין. סיבות נוספות, הצינורות בלויים במבנה ישן, מתקן מים עם חיבור רופף, פיצוץ בצנרת, שערות שהתנקזו לביוב של דירה אחת וגרמו לסתימה בכל מערכת הביוב של הבניין ועוד
 

התוצאה של ההצפה

 
בין אם מדובר בבניין משרדי, בניין מגורים משותף או מפעל המכיל ציוד יקר, התוצאות הן בדרך כלל נזקים רבים לסביבה ולרכוש. למשל הצפת הרצפה או חדר המדרגות, התנקזות מים בחניונים, בפיר מעלית או בכביש וכן נזק לריהוט, השטיחים והרצפות. בנוסף, ישנה סכנת החלקה וכן סכנה תברואתית מהמים העומדים והעובש שנוצר.
 

טיפול בהצפות - כיצד מטפלים בהצפה

 
במקרים אלה הדורשים שיקום נזקי המים, יש כמה צעדים בהם אנו נוקטים, על מנת לתחזק את בניין המשרדים או בניין המגורים המשותף שלכם. ראשית, אנו בחברת ניקיון ליאור ניקיון משתמשים במכשור מתקדם לשאיבת מים לאחר הצפות. שנית מייבשים את הרצפה. לשם כך אנו משתמשים באמצעי ייבוש בטכנולוגיה מיוחדת לטיפול בהצפות, המתאימה לכל הרצפות במשרד או בחדרי המדרגות: פרקט, קרמיקה, בטון, עץ מלא ועוד.
 

בניינים עם שטיח מקיר לקיר

 
דבר שלישי וחשוב גם הוא, זה ייבוש השטיחים. אם אתם גרים בבניין יוקרה, אשר בו שטיחים מקיר לקיר ועל המדרגות, יש לנטרל את הלחות שהצטברה על השטיח כתוצאה מההצפה. חשוב לעשות זאת מיד על מנת למנוע הצטברות של עובש וריחות לא נעימים.
 

שירותי ניקוי שטיחים

 
בסופו של דבר נספק לכם גם שירות ניקוי שטיחים מקצועי, שיחזיר לשטיח את הריח המקורי ויעניק לו גם ריח ניחוח נעים. את השטיח נייבש בעזרת מפזרי חום ומאווררים סופגי לחות ונדאג לנקות אותו בחומרי ניקוי ייעודיים.
 

הצפה שנגרמה על ידיד שורשים בביובו

 
כאמור, אחת הסיבוב המרכזיות להצפות, היא הצטברותם של שורשים בביוב, הסודקים את מערכת הצנרת ומביאים לפיצוץ ויציאת מים רבים. במיוחד לצורך זה, אנו משתמשים בציוד המוביל בתחום לטיפול בשורשים בביוב, ונוקטים בצעדים מחמירים למניעת חזרת הבעיה בעתיד.
 

לאחר הציפוי בהצפה - חיטוי

 
היות ומים עומדים צוברים חיידקים ועובש רעילים, חשוב לטפל בנזקי ההצפה בזמן ולבצע חיטוי נגד החיידקים שהצטברו בסביבה. לשם כך אנו משתמשים בחומרי חיטוי מיוחדים בהתאמה אישית לכל סוגי הרצפות.
 
זקוקים למידע נוסף? חייגו עכשיו ונשמח לייעץ לכם לגבי הטיפול הנכון בהצפה שלכם! 072-3227209
 
 
 
 
 
 
 
 
 
פינסקר 21, פתח תקווה  •  טל': 072-3227209   •  פקס: 03-9390694 • דוא"ל: rikigar@walla.com